Duben 2017

Plánujeme štěňátka

11. dubna 2017 v 22:34 Aktuality
Včera mě Blog upozornil, že se tady podezřele dlouho nic neděje a že jestli to nějak nedám do pořádku, že mi to tu zruší. Tak sem musím něco malého napsat...
Takže čím začít... asi bych se tím neměla moc chlubit, ale propásla jsem vhodnou dobu k nakrytí Betynky, takže malá jarní Betáčata nebudou, naděje tedy vkládáme do její matky, která by měla hárat co nevidět. Doufám, že to klapne, protože už mám normálně štěňátkovský absťák...
Jinak jsou všichni zdrávi, čtyřnožci i dvounožci, a jak je u nás zvykem, překypují všichni temperamentem šíříc kolem sebe permanetní chaos... Cato, alias Setík, kterého rozmazluje Maruška v Přezleticích, je pěknej kanec a zanechává za sebou poslední dobou značné množství malých Setíků a Setiček. Jeho matka Esterka vloni vrhem "Ch" ukončila svojí chovnou kariéru a velmi zkrásněla. Nevím, jak to udělala, ale prostě se změnila, vyplnila, zharmonizovala se, nebo jak to nazvat, ale je teď překrásná. Betynka byla překrásná vždycky, o tom netřeba psát, ale že by nabrala nějaký rozum, či nedej Bože snad dokonce důstojnost, jako tomu je v případě Esterky, to ani náhodou. Joy oslaví zanedlouho 10. narozeniny, ale je stále stejná, úžasná paní profesorka :-) Aby té vychloubačnosti nebylo málo (to je taková infekce, víme, hodně se to šíří na Facebooku, tam jsou vám třeba někteří jedinci tak zasaženi touto nebezpečnou chorobou, že jim to velikášství už totálně zatemňuje mozek), tak velkou radost mám také z odchovů. Bohužel dneska to určitě nestihnu, ale něco snad průběžně dodám, mám nějaké fotky našich štěňat, co mi naposílali majitelé a také pár novinek, tak se budu snažit alespoň po částech doplňovat.
Počínaje předvelikonoční sobotou nás čeká výstavní maratón, v sobotu MVP Praha, v neděli a v pondělí Klubová výstava v Brandýse a další sobotu MVP v Budějovicích. Jestli to tak bude pokračovat, přijdu na mizinu :-)
Na našem Rajčeti je velmi mnoho fotografií, resp. alb, které jsou přidávány pravidelně, takže zase tak nečinní nejsme :-)