Srpen 2013

Všechna štěňátka jsou v nových domovech...

14. srpna 2013 v 2:28 Aktuality
... a tím se na delší dobu uzavřela kapitola "štěňata u nás doma"... musím říct, že jsem si to tentokrát opravdu užila. Byli všichni opravdu báječní a kupodivu mi budou dost chybět...
Letos poprvé jsme tu některé jedince měli takzvaně "přes čas", což znamená, že jsme ty uječený skřety nevykopali z domu hned po sedmém týdnu a jednom dni, ale že tu s námi někteří zůstali až skoro do devátého týdne... zkrátka, zatímco se jejich budoucí páníčci rekreovali na dovolené, případně skotačili na agility táborech, nás tady ty jejich vejlupci obšťastňovali svými manýry měrou vrchovatou. Aby bylo opravdu veselo, zůstala nám tu část party "Sígrů", tedy Damián a Týna. Kony naštěstí odešla dříve, takže jsem to přežila v relativně dobrém duševním zdraví...
No a pak nám tu zůstal také Césarek, který patřil do party "Andělů" a který mi pomalu, ale jistě a pevně přirůstal k srdci především díky své milé, oddané a jemné povaze a kterého si naštěstí odvezla včera, tedy v úterý, jedna fajn rodina do Semil.
A já se odvezu dnes večer opět k moři. Okolo jedenácté vyrážím směr Omiš přes Plitvická jezera a Velebity. Beru sebou mého postpuberťáka, tedy tu osobu, o které si tu pravidelní čtenáři občas četli, když jsem si v nejhorších časech zoufale stýskala. Ale už je to za námi, věřím tomu, že natrvalo. Jede také "Malý ďábel", který je ovšem pořád stejný, tady jsme se zatím nikam neposunuli a k tomu přibírám i mojí "skorosnachu", která když pronese delší větu, jdu to hned oslavit. Zákonitého zanechávám doma se štěknama.
Až budu odpočívat u moře, sepíšu snad konečně všechny ty části příspěvků, které jsem měla připravené v období odchovu štěňat, ale i dlouho předtím.
Do této chvíle jsem celkem brutálně aktualizovala sekce odchovů, tedy vrh A, B, C, D... zejména vrh A a B, kam jsem vložila nové fotografie a informace a nově je u každého odchovu také jejich rodokmen.
Vznikla také samostatná sekce našeho pejska Cata, kterého jsme si nechali ve spoluvlastnictví.
No a to je asi tak vše, na co jsem se prozatím zmohla.

Mějte se tu všichni moc pěkně!

A tady jedno starší video našich "zlatíček" ( na 98% procent tu budete mít úplně jiné video, takže doporučuji spíše ten odkaz)


A na závěr opět jedna má "oblíbená"... ( v případě zájmu doporučuji také spíše ten odkaz )

Cato z Lomu ve Skále

9. srpna 2013 v 0:40 Cato z Lomu ve Skále - chovný pes, šeltie
Cato z Lomu ve Skále

Nar. 8.6.2013

Chovný - bonitace 30.5.2015 Humpolec

Výška: 37cm

Plnochrupý

DKK 0/0
DLK 0/0
Patella 0/0

MDR1 +/-

CEA DNA - R/R Non-affected (Slovgen)

PRA-shet (CNGA1) - N/N Non affected (Slovgen)Otec: Kallistos Perla z Polabí
39cm, CACIB, BOB, Klubový vítěz

Matka: Esterka Barabel
34 cm
Potomci:

Vrh "H" ch.s. od Kamenité říčky - matka Delaya Dela Sněžný tygr
Vrh "L" ch.s. z Ďáblovy studánky - matka Fixed Star z Ďáblovy studánky
Vrh "Z" ch.s. Chancy Remus - matka Odetka Chancy Remus
Vrh "B2" ch.s. Perla z Polabí - matka Let´s Dance Perla z Polabí
Vrh "F" ch.s. Fort Fox - matka Merry Gold z Vesničky u hranic
Vrh "O" ch.s. z Ďáblovy studánky - matka Fixed Star z Ďáblovy studánky
Vrh "E" ch.s. z Bučávky - matka Darling Blue z Bučávky
Vrh "F" ch.s. Mondeo - matka Casablanka Mondeo