Konec dobrý, všechno dobrý... a krásné Vánoce!

24. prosince 2010 v 2:50 |  Aktuality
... alespoň pokud jde o naše krysčata. Všechna štěňátka již mají svůj domov. Holky odjely už minulý víkend, Ashley se s námi rozloučil včera, tedy den před Štědrým dnem. Všechna štěňátka mají fakt skvělé páníčky, většina z nich jsou ostřílení šeltičkáři a všichni do jednoho jsou to skvělí pejskaři. Co víc si přát. Každý den dostávám zprávy a fotografie, moc za ně všem děkuji! Bohužel, před dvěma dny se s námi rozloučil i můj počítač. Dal mi celkem dost času se na to připravit, ale jak už to bývá, připraven není člověk nikdy. K přístupu na Internet teď používám svůj ryze pracovní notebook, kde ovšem nemám své tisíce fotek, své programy na jejich úpravu, své maily, své mailové adresy, zkrátka, své "datové zázemí"... nakonec se mi podařilo ze zkolabovaného disku vytáhnout alespoň to nejdůležitější a tak se pokusím přes svátky zřídit na Rajčeti novou galerii našich štěňat z nových domovů  a také na poslední chvíli vytvořit alespoň nějaké jednoduché "péefko"...

PF
Přeji tedy vám všem, kteří jste trpělivě navštěvovali tento blog a kteří jste mnohdy jistě těžko stravovali můj jazykový projev s podivným slovosledem, mojí ne vždy "košer" gramatiku a vůbec mé náladové příspěvky, přeji vám krásný a radostný Štědrý den, klidné svátky a do příštího roku samozřejmě jen to nejlepší!

P.S. Ještě jsem si vzpomněla, že jsem dlužná odpověď na otázku, zda psí "hovínko" (všimněte si, prosím, toho posunu od expresivity ku stravitelnějším zdrobnělinkám, to asi ty Vánoce) hoří či nehoří. Takže jako za čerstva nehoří. To je fakt a neoddiskutovatelný, čerstvé hovno (návrat k expresivitě) prostě nehoří. Dokonce by se dalo říct, že v určitém okamžiku je až žáruvzdorné.  Čtenáři čistě exaktně orientovaní jistě právě vyprskli slinu na svůj LCD monitor jako že to je jasný přeci od samého začátku, hydratovaný materiál samozřejmě musí nejdříve pozbýt své nasycenosti H2O, aby dosáhlo bodu vznítivosti, ale tak pro nás blbce je to jistě pokus velmi zajímavý, přinejmenším vizuálně. A pro některé případné konkrétní (oni již jistě budou vědět) čtenáře tohoto blogu podotýkám, že jsem také pragmatik, určité věci mám v hlavě celkem srovnané a z fyziky, chemie a biologie jsem měla jedničku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.